niedziela, 3 marca 2013

Pozostajemy przy projekcie, ale już poza konkursem

W poprzednim wpisie wspomniałam o pewnym wahaniu, jakie ogarnęło mnie po zapoznaniu się z frazą wybraną do pozycjonowania w tegorocznych Mistrzostwach Polski w Pozycjonowaniu Stron. Okazuje się, że moje rozterki podzieliło więcej osób. Niektórzy przewidują nawet, że masowe promowanie nie istniejącej (lecz łudząco podobnej do właściwych słów) frazy, może przynieść więcej szkody niż pożytku tym organizacjom, które w zamyśle akcja miała wspierać.

Okazji do sprawdzenia się w konkursach SEO będzie z pewnością jeszcze wiele (oby tylko wybierane hasła były mniej kontrowersyjne). Nie żałuję zatem wycofania się z rywalizacji, zwłaszcza że projekt, który zrodził się w mojej głowie dzięki konkursowi, rozwijać będę nadal. Myślę, że warto poświęcić mu czas, bo idea wspierania ośrodków opieki paliatywnej jest jak najbardziej słuszna. Ale można (i chyba nawet powinno) zajmować się nią poza jakimikolwiek rozgrywkami.

1 komentarz:

  1. Mądre podejście do sprawy. Pochwalam postawę, macie u mnie plusa. Choć można było zrezygnować wcześniej, po zobaczeniu popisów konkurencji (hasło na jednej ze stron brzmiące "wspieramy hospicja - do bólu" najlepiej daje wyraz temu, co się wyprawia przy okazji tej rywalizacji o ipoda).

    OdpowiedzUsuń